🕯Плаче небо: в Снігурівській громаді попрощалися із загиблим земляком

Дата: 23.02.2024 18:35

Фото без описуСьогодні, 23 лютого, в місті Снігурівка провели в останню путь мужнього воїна, старшого солдата Олександра Молосовського.

Віддати шану захиснику та висловити співчуття його рідним прийшли керівництво громади та мешканці міста.

Олександр був зразковим сином та братом, був дуже добрим і позитивним, мав золоті руки. Пам’ять про відважного, незламного та хороброго воїна назавжди залишаться в пам’яті кожного з нас.

З перших днів повномасштабного вторгнення росіян, Олександр не вагаючись пішов захищати нашу країну. Загинув наш земляк 16 лютого на Донецькому напрямку під час стрілецького бою з російськими окупантами.

Плаче небо за Героями, які, не зрадивши присяги, ідуть у важкі бої та віддають життя заради свободи України…

Спочивай із миром, воїне! Ти назавжди у наших серцях!

Світла памʼять та слава Герою!