Соціально-виховна робота з особами засудженими за злочини проти основ національної безпеки України

Дата: 27.02.2024 10:23

Фото без описуУ зв’язку з повномаштабним вторгненням російської ферерації на територію України та подальшою окупаціює м.Снігурівка, на обліку Баштанського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях перебуває  29 осіб засуджених за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України. В умовах сьогодення, інформаційний простір фактично стає плацдармом, а інформаційні портали, вебресурси, поштові сервіси, телеграм-канали, так звані фабрики тролів, блогери, спільноти у соціальних мережах тощо – інструментами.

В лютому 2024 року співробітниками сектору було проведено з підобліковими особами інформаційно-роз’яснювальна роботу щодо недопущення розповсюдження інформації в інтернеті, яка спрямована на підтримання збройної агресії, на її виправдовування, а також інформації, яка дискредитує українську владу та Збройні сили України,  публікації та передавання щодо переміщення іфнормації місця дислокації Збройних сил України, окрім того було додатково  роз’яснено правові наслідки вчинення вищезазначених кримінальних правопорушень в мережі-Інтернет.

Провідний інспектор

Баштанського РС №5