💪Ще 18 стандартів НАТО – впроваджено

Дата: 05.02.2024 11:54

Фото без описуЗ грудня 2023 року по січень 2024 року в Міністерство оборони України, Збройних Силах України та інших складових сектору безпеки і оборони запроваджені стандарти, які стосуються:

👉 захисту військ (сил) ЗСУ,

👉навчання Військово-Морських Сил зі зв'язку, комунікаційних та інформаційних систем,

👉транспортного забезпечення, пально-мастильних матеріалів,

👉навігаційно-гідрографічної підтримки, водолазної діяльності.

Загалом запроваджено 315 стандартів НАТО:

🔹192 (88% від запланованого) – в межах Цілей партнерства Україна-НАТО, які є першочерговими стандартами Альянсу;

🔹123 – в ініціативному порядку, що впроваджуються Україною поза Цілями партнерства.

🔍В Альянсі існує 1135 стандартів – отже, в Силах безпеки і оборони України вже запроваджено майже 28% від загальної кількості. Це більше, ніж у деяких державах-членах НАТО, що приєдналися під час останньої хвилі розширення Альянсу.

📋 У 2024 році планується запровадити ще 50 стандартів НАТО у секторі безпеки.

🔍 Детальніше – на сайті Міністерства оборони: https://cutt.ly/ewZZKBxu