СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Увага! Опитування!

Дата: 18.03.2024 10:05
Кількість переглядів: 75

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса проводить дослідження на тему "Жорстоке поводження з тваринами: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання".
Фото без опису
Актуальність та важливість досліджуваної теми пояснюються тим, що жорстокість над тваринами є проявом низького рівня моральності та порушення громадського порядку. Зазначені діяння негативно впливають на свідомість людей, сприяють поширенню жорстокості та агресивності серед дітей та молоді. Жорстокість до тварин нерідко переростає й у більш тяжкі насильницькі злочини, у тому числі й проти життя та здоров’я людей.

Відповідно до статистичних даних Офісу Генерального прокурора, кількість кримінальних правопорушень, передбачені статтею 299 КК України, збільшується щороку.

Зважаючи на це, для більш глибокого вивчення досліджуваного явища виникає необхідність ознайомитися із думкою громадян щодо їхнього ставлення до тварин, а також виявлення причин жорстокого поводження з ними.

Пропонуємо працівникам соціальної сфери, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, освіти та культури, а також активної молоді пройти анонімне опитування у Google формі:
https://docs.google.com/forms/d/1w1WcglXRbt4GfsaLcFg2LPF2NfHHtlgo1tLqwMY-NM/edit


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано