Уряд затвердив План для реалізації програми Ukraine Facility (Українського Фонду)

Дата: 19.03.2024 08:57

Фото без опису📌 Документ включає понад 150 індикаторів за 69 напрямками реформ, виконання яких заплановане на період до 2027 року, та стане основою для реалізації програми фінансової підтримки України від ЄС у розмірі 50 млрд євро протягом 2024-2027 років.

Що передбачає:

🔹 проведення низки реформ щодо державного управління, боротьби з корупцією, секторальних реформ в різних сферах: від енергетики та аграрної галузі до «зеленого» переходу та цифровізації тощо.

Що далі:

➡️ План для Ukraine Facility буде спрямовано на оцінку Європейській Комісії та затвердження комітетом країн-членів ЄС, після чого програма Ukraine Facility остаточно набере чинності.

🔍 План розроблявся в повній синхронізації з ключовими міжнародними партнерами та відповідає міжнародним зобовʼязанням України. До створення Плану також були активно залучені представники бізнесу, громадських організацій, парламенту, а також представники регіонів.

Детальніше: https://cutt.ly/gw2WRFVb

Денис Шмигаль