Пробація долучає до мистецтва

Дата: 22.03.2024 12:28

Фото без опису21 березня відзначається Всесвітній день поезії. З метою збагачення внутрішнього світу та всебічного розвитку клієнтів пробації молодіжного віку, в цей день співробітниками Баштанського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях спільно з працівниками Снігурівської публічної бібліотеки, було проведено захід з знайомства з сучасними митцями Миколаївщини.

Під час заходу, який пройшов в Снігурівській публічній бібліотеці, неповнолітнього клієнта пробації ознайомили з творчістю письменниці Людмили Чижової.  Людмила Яківна 22 серпня цього року буде відзначати свій 85-ий ювілей. Вона створила низку як прозаїчних так і поетичних творів, в яких оспівує красу рідної землі та любов до неї та майстерно описує працьовитий український народ, його мудрість та традиції.