Сьогодні стався черговий нещасний випадок через ВНП ⚠️

Дата: 28.03.2024 13:41

Фото без опису🧨Мешканець міста Снігурівка намагався розібрати вибухонебезпечний предмет, який здетонував у нього в руках. Чоловік отримав мінно-вибухову травму, множинні поранення кінцівок та ампутацію кількох пальців на руках. Потерпілий був госпіталізований до медичного закладу.

☝️Ще раз нагадую, якщо ви знайшли будь-який підозрілий предмет:

🔻Не торкаийтеся та не намагайтесь його пересувати чи транспортувати;
🔻Позначте підручним засобом місце, де його знайшли;
🔻Попередьте про знахідку осіб, що знаходяться поруч, та відійдіть на безпечну відстань;
🔻Сповістіть про знахідку ДСНС та поліцію.

Памʼятайте! До детонації може призвести навіть наийменший вплив: зміна положення, переміщення, струс, удар, нагрівання, тертя.

☝️Також хочу нагадати, що територія Снігурівської громади дуже сильно засмічена вибухово-небезпечними предметами! Велике прохання: триматись подалі від полезахисних лісосмуг та уникати відкритих територій, де велися активні бойові дії.

👦Окрім того, ні в якому разі не дозволяйте вашим дітям перебувати без нагляду в потенційно-небезпечних місцях або поза межами населених пунктів!

🙏Не ризикуйте своїм життям! Бережіть себе!