☝️Продовжуємо роботу над створенням центру безпеки на Снігурівщині 👮

Дата: 02.04.2024 16:29

Фото без опису✍️Сьогодні, 2 квітня,  разом з керівником поліції області Сергієм Махно підписали Меморандум про партнерство та співпрацю між Снігурівською міською територіальною громадою та Поліцією Миколаївщини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Відповідно до даного проєкту, перший у області центр безпеки має з’явитися саме в Снігурівці, де будуть працювати:

🔸 поліцейські офіцери громади;

🔸 команда місцевої пожежної охорони;

🔸 представники організацій з гуманітарного розмінування.

🏫Окрім того, у селах Василівка та Нововасилівка додатково будуть відкриті дві поліцейські станції.

Створення центру допоможе задовольнити потреби місцевих жителів у комплексному забезпеченні безпеки, включаючи сферу цивільного захисту та громадського порядку.

👮🚓Меморандум відкриває конкурсний відбір на посади чотирьох поліцейських офіцерів громади, які приступлять до своєї роботи після проходження спеціального навчання.

🤝Я дякую очільнику поліції області Сергію Махно за підтримку нашої громади!

Забезпечення безпеки та правопорядку - це основна спільна мета місцевої влади та поліції.

Працюємо далі💪🇺🇦