У Снігурівці провели акцію з озеленення міста

Дата: 05.04.2024 16:12

Фото без описуВчора, 4 квітня, працівники КП "Снігурівський благоустрій" та освітяни висадили на клумбах міста саджанці дерев різних видів, таких як: липа, катальпа та горобина. Кожен учасник заходу вніс свою невелику, але досить важливу частинку в загальний процес поліпшення нашого життєвого середовища.

Озеленення міста відіграє величезну роль у збереженні екологічної рівноваги та створенні комфортних умов для проживання мешканців, сприяючи покращенню якості повітря. Дерева, висаджені під час цього заходу, не лише слугуватимуть природним фільтром для очищення повітря від забруднень, але й стануть окрасою нашого міста.

Дякуємо усім учасникам толоки, які проявляють інтерес до добробуту нашого міста та завжди готові об'єднуватися для корисних ініціатив! Спільними зусиллями зробимо наше місто кращим!