Увага‼️ Завтра на деяких вулицях міста Снігурівка буде тимчасово відсутнє водопостачання💦

Дата: 10.04.2024 16:05

Фото без описуДоводимо до відома мешканців міста, що по вулиці Перемоги було виявлено порив у мережі водопостачання. Працівниками КП «Снігурівський комунальник» на завтра, 11 квітня, заплановано проведення ремонтних робіт з усунення пориву.

У зв’язку з цим, завтра протягом дня по вулиці Центральній (від будинку №7-а до залізничного вокзалу), та прилеглим вулицям (Привокзальна, Героїв Майдану, Братня, Олеся Гончара, Олександра Ларіна, Заводська)  буде тимчасово відсутнє водопостачання у зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.

☝️Рекомендуємо мешканцям вказаних вулиць зробити необхідні запаси води для забезпечення власних потреб.

🙏Просимо мешканців з розумінням поставитися до даної ситуації.