Снігурівська громада отримала мобільні класи

Дата: 11.04.2024 14:28

Снігурівський опорний та Снігурівський третій ліцеї отримали мобільні класи від Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в межах проєкту «Надання цифрових інструментів для подолання відставання в навчанні, соціального-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров’я для найбільш вразливих 35 000 дітей у сільській місцевості», який реалізується громадською організацією «Українська Посмішка» за фінансової підтримки офісу ООН з координації гуманітарних питань.

Фото без опису

Мобільний клас містить 8 учнівських ноутбуків-трансформерів, професійні пристрої для вчителя, набір доступних аксесуарів для дітей з інвалідністю, бокс для транспортування зарядки пристроїв та Wi-Fi/LTE-роутери.

Мобільні класи допомогатимуть дітям і педагогам долати освітні втрати.