Трагедія на Великодню ніч: Обстріл Снігурівщини армією росії

Дата: 16.04.2024 09:09

Фото без описуРівно рік тому, у Великодню ніч Снігурівщина пережила масований ракетний обстріл з боку окупантів. Російські військові підло випустили по нашій громаді 12 балістичних ракет С-300, що призвело до жертв серед населення та руйнувань обʼєктів цивільної інфраструктури в м.Снігурівка та в сусідньому селі Василівка. Жертвами цього жахливого терористичного акту стали двоє підлітків у Василівці, які прямували до церкви на Великоднє богослужіння і потрапили під обстріл.

Великодні свята – одні із найбільших християнських свят, які символізують відродження і надію. Проте, не для росіян, для яких взагалі немає нічого святого. Минулорічна трагедія стала ще одним важким нагадуванням про цинізм і жорстокість безглуздого російського режиму, який веде криваву війну в Україні. Вкотре невинні мирні мешканці стають жертвами безжалісної агресії з боку окупантів.

Росіянам немає прощення, і ми ніколи цього не забудемо.

Світла памʼять невинно загиблим землякам…