У Снігурівці провели в останню путь захисника України

Дата: 16.04.2024 13:15

Фото без описуУ Снігурівській громаді знову скорботний день, сьогодні в останню путь провели ще одного загиблого Героя – солдата Василя Савсюка.

Попрощатись із військовим прийшли рідні, близькі, знайомі, військовослужбовці, керівництво та жителі громади.

Справжній солдат – це про нього, він мав «золоті» руки та серце, був працьовитим, відповідальним, рішучим та мужнім, завжди готовий прийти на допомогу. Всі рідні та знайомі згадують Василя як щиру, добру та усміхнену людину.

У місті Снігурівка захисника провезли крізь живий коридор. Люди схиляли голови і встеляли останній шлях нашого земляка квітами. Захисник, якому тепер назавжди 38 років, загинув 27 серпня 2023 року в результаті ворожого мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Поховали військового на міському кладовищі, разом з іншими Героями, які загинули за волю і незалежність України.

Висловлюємо щирі  співчуття з приводу непоправної втрати  рідним,   близьким  загиблого. Війна забирає найкращих... Схиляємо голови у поминальній молитві та підтримуємо рідних у важку годину, поділяємо їх біль та горе.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!