До уваги  суб’єктів господарювання!!!!

Дата: 24.04.2024 16:28

Фото без описуСнігурівська міська рада  повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.03.2024 року 284  «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення компенсації витрат за гуманітарне розмінування земель сільськогосподарського призначення» визначається механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Компенсація витрат за гуманітарне розмінування земель сільськогосподарського призначення» (далі-бюджетні кошти), з метою відновлення сільськогосподарського виробництва на розмінованих земельних ділянках.

Право на компенсацію витрат за гуманітарне розмінювання земель сільськогосподарського призначення (далі – компенсація) мають юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми або фізичні особи- підприємці, які виробляють товарну сільськогосподарську продукцію на земельних ділянках, які перебувають у їх власності, та/або на орендованих ними земельних ділянках сільськогосподарського призначення (далі – сільськогосподарські товаровиробники), а також сільськогосподарські товаровиробники, які є сертифікованими операторами протимінної діяльності відповідно до вимог Закону України «Про протимінну діяльність в Україні»

Компенсація здійснюється  на безповоротній основі за фактично надані сертифікованими операторами протимінної діяльності послуг з розмінуванням земельних ділянок сільськогосподарського призначення в поточному році у розмірі 80 відсотків вартості таких послуг за рахунок бюджетних коштів та 20 відсотків – за рахунок коштів  сільськогосподарських товаровиробників.

Для отримання компенсації сільськогосподарський виробник подає заявку на отримання компенсації (далі- заявка), яка програмними засобами Державного програмного ресурсу (далі- реєстр) формується відповідно до Порядку ведення та адміністрування Державного аграрного реєстру, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 р. № 573 «Про функціонування  Державного аграрного реєстру».

За більш детальною інформацією перейдіть за посиланням: