До уваги субʼєктів підприємницької діяльності!

Дата: 29.04.2024 14:02

Фото без описуВраховуючи те, що в Україні системно вносяться зміни до законодавства України, яким регулюється підприємницька діяльність, а бізнес  не завжди має можливість відслідкувати зміни, Регіональна рада підприємців організовує та проводить  низку онлайн семінарів з залученням фахівців контролюючих органів. Ціль цих заходів, провести роз'яснювальну роботу серед СПД, щоби бізнес не наражав себе на штрафні санкції та не погіршував і без того свій тяжкий фінансовий стан. Проблеми трудових відносин в період війни  дуже загострились,  є  актуальними і потребують роз’яснень.

30.04.2024 р. з 15.00 до 17.00 буде проводитись черговий семінар на тему "Порядок проведення перевірок  трудових відносини  між роботодавцями  та найманими працівниками,  кадрове діловодство. Відповідальність роботодавців за порушення трудового законодавства".    Онлайн семінар буде проводитись за участі територіальної державної інспекції  з питань праці в Миколаївській області.

Посилання на семінар:

Питання які заплановано до розгляду:

1. Перелік законодавчих та нормативних документів, якими регулюється трудове законодавство.

2. Перелік  кадрових документів, які мають бути у роботодавця при оформленні працівників на роботу.

- для  юридичних осіб

- для фізичних осіб- підприємців

3. Вимоги до оформлення документів роботодавцями в період військового стану по співробітникам, які не звільнені з основного місця роботи:

- призваних в ЗСУ і які продовжують перебувати в трудових відносинах;

- зниклих безвісті;

- пільги для працівників, звільнених з ЗСУ та внутрішньо переміщених осіб. (ВПО)

4. Порядок проведення перевірок СПД,  різниця між перевірками юридичних осіб  та фізичних осіб - підприємців. Особливості проведення перевірок  в період військового стану.

5. Помилки, які допускають СПД при оформленні трудових відносин. Поради від фахівців служби з питань праці, як уникнути помилок.

6. Відповідальність СПД  за порушення трудового законодавства