8 травня - День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 07:47

Фото без описуСьогодні Україна разом з усім вільним світом відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Памʼять про ті буремні роки та страшну ціну, яку заплатив світ вільних людей за перемогу над насильством і диктатурою, живе у серці кожного українця. І житиме вічно у памʼяті наступних поколінь.

Ми маємо пам’ятати подвиг та героїзм захисників рідної землі, які ціною власного життя врятували світ від нацистського поневолення.

Бажаю Божого благословення нашим захисникам України, міцного здоров’я, довголіття і бадьорості духу. А усім нам мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

Начальник міської військової адміністрації

Іван Кухта