У Снігурівці вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2024 15:55

Фото без опису8 травня ми вшановуємо світлу пам'ять наших земляків, які загинули під час Другої світової війни 1939-1945 років. Вшановуємо кожного, хто тоді захистив Україну і весь світ від гітлерівської навали. З великим сумом також згадуємо всіх жертв тієї війни.

Сьогодні, хвилиною мовчання вшанували героїчний подвиг і самовідданість воїнів усіх поколінь та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам-снігурівчанам у Другій світовій війні та до Стели борцям за волю та незалежність України.

Зараз перед Україною та цивілізованим світом нова загроза — рашизм. Українські захисники й захисниці дають гідну відсіч агресору, боронять свободу та суверенітет нашої держави.

Україна неодмінно переможе, бо ми захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій російських злочинців.

Вічна пам’ять всім, хто боровся тоді і бореться зараз зі світовим злом.

Пам’ятаємо. Переможемо!