Більше можливостей для користувачів: подавайте заяви в міжнародний Реєстр збитків на порталі Дія

Дата: 22.05.2024 10:45

Фото без описуУкраїнці, чиї домівки постраждали від російської агресії, тепер можуть повідомити в міжнародний Реєстр збитків про пошкоджене чи знищене майно на порталі Дія. Раніше сервіс був доступний тільки в застосунку Дія. Дані з Реєстру стануть основою для майбутніх репарацій, які росія має заплатити за всі руйнування та злочини.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Подавайте заяви в кілька кліків з комп’ютера чи смартфона через:

📲 застосунок Дія — Сервіси — Відшкодування збитків;

💻 портал Дія — Каталог послуг — Заява про відшкодування збитків.

Зараз послуга доступна для українців, які мають Акт про пошкоджене майно від місцевої влади. Згодом подати заяву до міжнародного Реєстру збитків буде можливо і без акта, зокрема, якщо житло на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій.

Подавайте заяви в міжнародний Реєстр та пришвидшуйте запуск компенсаційного механізму 🤝🏻

Сервіс у Дії та вимоги до розроблення міжнародного Реєстру реалізовано у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством юстиції за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».