Ольга Стефанішина взяла участь у пояснювальній сесії Єврокомісії в межах офіційного скринінгу

Дата: 29.04.2024 17:49

Фото без опису📍У понеділок, 29 квітня в Брюсселі, Бельгія, Віцепрем’єрка взяла участь у зустрічі, присвяченій переговорному розділу 12 «Продовольча безпека, ветеринарна та фітосанітарна політика».

З боку молдовської делегації була присутня Віцепрем'єр-міністр з питань європейської інтеграції Молдови Крістіна Герасімов.

➡️Розділ охоплює детальні правила у сфері безпечності харчових продуктів. Загальна політика ЄС щодо харчових продуктів встановлює санітарні правила для виробництва харчових продуктів та детальні правила у ветеринарній сфері. У фітосанітарній сфері правила ЄС охоплюють такі питання, як якість насіння, засоби захисту рослин, шкідливі організми та харчування тварин. Обговорення розділу триватиме 29 та 30 квітня.

Українську делегацію очолює заступник Міністра аграрної політики та продовольства Віталій Головня.

🔎Довідково

Роз’яснювальні зустрічі Європейської Комісії з питань сільського господарства планувались на кінець травня 2024 року, однак на прохання української сторони зустрічі було перенесено на квітень.

Про те, як експертній спільноті долучитись до сесій в ролі слухачів – стежте за анонсами на Facebook сторінці Офісу Віцепремʼєрки та на Євроінтеграційному порталі.

Пояснювальні сесії щодо всіх переговорних розділів триватимуть до кінця травня 2024 року.

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Міністерство охорони здоров'я України

Держпродспоживслужба