Знову стався нещасний випадок через підрив на ВНП⚠️

Дата: 31.05.2024 17:37

Фото без опису🧨Сьогодні, 31 травня, у лісосмузі в 5-ти кілометрах від села Новокандакове місцевий мешканець підірвався на протипіхотній міні, яку залишили окупанти на відкритій території. Чоловік отримав травматичну ампутацію лівої кінцівки, ВОСП нижніх кінцівок, рвано-забійну рану правого стегна, садна правого передпліччя. Потерпілий був госпіталізований до Снігурівської міської лікарні, де йому вже надають медичну допомогу.

☝️Друзі, вкотре нагадую, що територія Снігурівської громади дуже сильно засмічена вибухово-небезпечними предметами! Велике прохання: триматись подалі від полезахисних лісосмуг та уникати відкритих територій, де велися активні бойові дії.

👦Окрім того, ні в якому разі не дозволяйте вашим дітям перебувати без нагляду в потенційно-небезпечних місцях або поза межами населених пунктів!

У випадку, якщо ви знайшли будь-який підозрілий предмет:

❗️У жодному разі не підходьте та не торкайтесь знахідок і не дозволяйте це робити іншим;

❗️Відійдіть на безпечну відстань, тим шляхом, яким прийшли, якомога далі;

❗️Негайно повідомте про небезпечну знахідку в Державну службу надзвичайних ситуацій за номером 101.

Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя. Адже основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки: спроби взяти в руки, пересунути або розібрати предмет, биття по ньому, кидання у відкритий вогонь або у воду.

🙏Не ризикуйте своїм життям! Бережіть себе!