🎉З Днем працівників водного господарства 💦!

Дата: 02.06.2024 08:16

Фото без описуНа території нашої громади розташоване одне з найбільших підприємств водогосподарської галузі - це Управління каналів річки Інгулець, що забезпечує Миколаївську, Кіровоградську та частину Херсонської областей водою для зрошення земель і виконує ряд інших не менш важливих функцій.☝️

🤝У день професійного свята хочу подякувати усім працівникам водного господарства нашої громади за нелегку повсякденну працю та щоденну самовіддачу, мудрість і глибоке розуміння свого обов'язку.

Ваша робота є життєво необхідною для забезпечення безперебійного функціонування української економіки та для живлення української ниви вологою заради високих та щедрих врожаїв.

🤗 Нехай кожен новий день дарує радість життя, втілює надії та сподівання на краще.

🙌 Бажаю успіхів у цій складній, але такій важливій галузі! Добра, оптимізму та вагомих професійних здобутків!

Начальник міської військової адміністрації

Іван Кухта