4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

Дата: 04.06.2024 08:57

Фото без опису🥀Сьогодні, 4 червня, Україна вшановує День пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Цей день нагадує нам про тих, хто став невинними жертвами війни.

Діти України щодня стикаються з жахіттями війни. Вони бачать її наслідки на власні очі, і ці трагічні події залишають глибокий слід у їхніх серцях. Ці страшні спогади будуть зберігатися у пам’яті нашого народу протягом століть, а світ пам’ятатиме наслідки російської агресії в Україні ще довго.

Ми ніколи не пробачимо смерть безневинних дітей, які мали стати майбутнім нашої держави, але були вбиті російськими бомбами та снарядами, ховаючись в укриттях або намагаючись врятуватися від обстрілів. Кожне втрачене дитяче життя – це невимовне горе для всієї країни.

Наші діти – найважливіше, що ми маємо. Їхня смерть і страждання – це найстрашніше, що може статися. Ці злочини не мають жодного виправдання.

З початку повномасштабного вторгнення росія вбила трьох дітей на території нашої громади:

- Леонід Сахошко, 17 років;

- Сергій Чернюк, 4 роки;

- В’ячеслав Гіщак, 17 років.

🕯Вічний спокій маленьким, невинним душам… Вони назавжди залишаться в наших серцях.

Начальник міської військової адміністрації

Іван Кухта