День боротьби з наркотиками

Дата: 25.06.2024 14:20

Фото без опису26 червня в Україні і світі Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. Наркоманія вважається найбільш загрозливим явищем сучасного світу. Досить швидко наркотичні препарати призводять людину до втрати здоров'я та моральної деградації.

Для підвищення поінформованості небезпечності та ризиків вживання наркотичних засобів клієнтам Баштанського РС №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, 25 червня 2024 року було проведено інформаційно-просвітницький захід. Під час якого учасникам заходу було роз’яснено, що наркоманія – це хвороба, що характеризується непереборним потягом до наркотиків, що викликає в малих дозах ейфорію, у великих – оглушення, наркотичний сон. Систематичний вжиток наркотику, як правило, викликає потребу у збільшенні доз. При наркоманії вражаються внутрішні органи, виникають неврологічні і психічні розлади, розвивається соціальна деградація. Окрім того також були роз’яснені і правові аспекти щодо кримінальної відповідальності у разі незаконного придбання, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів.