🕯У Снігурівській громаді попрощалися із загиблим військовослужбовцем Павлом Андрющенко

Дата: 16.07.2024 16:48

Фото без описуСьогодні, 16 липня, у м.Снігурівка відбулася церемонія прощання з загиблим військовослужбовцем Павлом Андрющенко. Мешканці Снігурівщини зустріли Героя живим коридором та вкрили квітами його останній путь.

У церемонії взяли участь рідні, друзі, побратими та мешканці громади. Люди зібралися, щоб віддати останню шану Герою, який поклав своє життя на вівтар свободи рідної країни. Його мужність і відвага назавжди залишаться в серцях співвітчизників.

Павло Андрющенко загинув 7 липня на Сумщині внаслідок ракетного обстрілу з боку російських військ.

Поховали загиблого захисника на міському кладовищі у місті Снігурівка.

Вічна памʼять та слава Герою!🥀