СИСТЕМА БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ ШУКАЄ ВОЛОНТЕРІВ ТА ПАРАЮРИСТІВ

Дата: 17.07.2024 08:56

Фото без описуУ наш час волонтерство стало потужним суспільним рухом та проявом самовідданої активності громадян.

Якщо ви прагнете допомагати людям у своїй громаді розв’язувати правові питання і маєте трохи вільного часу, запрошуємо приєднатися до проєкту «Волонтер БПД».

Що роблять наші волонтери/параюристи:

поширюють дописи системи БПД на правову тематику в соціальних мережах

налагоджують співпрацю з партнерськими установами, комунікують з об’єднаними територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями тощо

допомагають в організації правопросвітницьких заходів

здійснюють перенаправлення осіб, які потребують допомоги до системи БПД через спеціальний застосунок в смартфоні

Волонтерство в системі БПД — це можливість краще вивчити свої власні права та як ними користуватися, виявляти правові проблеми людей у своїй громаді та допомагати їм звернутися по безоплатну правничу допомогу.

Чи потрібна юридична освіта?

Ні. Волонтери не надають правничих послуг, а лише допомагають інформувати людей про можливість отримати їх безоплатно у системі БПД.

Хто може стати волонтером/параюристом?

Повнолітні українці та молодь з 14 років за згодою законних представників.

Як стати волонтером/параюристом?

1. Заповнити анкету - https://cutt.ly/hlq3RxH.

2. Пройти дистанційний курс «Основи волонтерської діяльності». http://academy.legalaid.gov.ua/

3. Пройти фінальну співбесіду з представниками системи БПД і отримати посвідчення волонтера чи параюриста.

Долучайтеся та поділіться цією інформацією з друзями!