Сформували склад Молодіжної ради при Снігурівській міській раді на 2024-2026 роки

Дата: 29.07.2024 16:22

Фото без опису29 липня 2024 року відбулись установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради при Снігурівській міській раді.

Такий консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні, реалізації державної молодіжної політики в громаді, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.

До ініціативної групи надійшло 15 заяв від жителів громади віком 14-35 років, які виявили бажання стати членами Молодіжної ради. Вивчивши анкети кандидатів, ініціативна група вирішила прийняти всіх заявників до складу Молодіжної ради. Серед них - учні, студенти, працююча молодь - активні, креативні та небайдужі, а саме:

Васильєва Олександра Сергіївна

Войткевич Анна Олександрівна

Гіщак Дар’я Ігорівна

Гладка Анастасія Ярославівна

Живага Олена Леонідівна

Косєй Катерина Сергіївна

Ковальчук Анастасія Анатоліївна

Кравець Ірина Вікторівна

Левченко Данило Володимирович

Поляков Павел Павлович

Рудюк Максим Олегович

Федчерова Єлізавета Олександрівна

Філь Тетяна Михайлівна

Цимбалюк Анастасія Олександрівна

Чокова Анастасія Володимирівна

Наступним кроком у діяльності Молодіжної ради стане її перше засідання, метою якого буде обговорення проблем молоді на території Снігурівської міської територіальної громади та шляхи їх вирішення і розробка Регламенту роботи Молодіжної ради при Снігурівській міській раді на 2024 рік.

Вдалий початок роботи новоствореної Молодіжної ради дасть новий імпульс для ефективної роботи на благо рідної Снігурівщини, адже активна молодь – це запорука успішності громади. Бажаємо успіхів активним дівчатам і хлопцям, які зацікавлені у розвитку та позитивних змінах нашої громади!