Відбулось засідання громадської ради

Дата: 02.08.2024 14:51

Снігурівська міська територіальна громада стала однією з тринадцяти громад в Україні, яка виборола право брати участь у міжнародному проєкті «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ», що є частиною програми «Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування» (SDLG), яка реалізовується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International у партнерстві з Асоціацією міст України, за сприяння загальноєвропейської коаліції міст і регіонів PLATFORMA, та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів  і Європейського Союзу. Снігурівська громада працюватиме за напрямом «Децентралізація та Демократизація».

2 серпня відбулось засідання Громадської ради при Снігурівській міській раді. Для покращення співпраці органів місцевого самоврядування з громадськістю, враховуючи умови воєнного стану громадською радою були внесені відповідні зміни до Положення про громадську раду при Снігурівській міській раді.

Громадська рада - це важливий інструмент співпраці влади і громади, дорадчо-консультативної форми роботи.