У Снігурівці попрощалися із загиблим військовослужбовцем Андрієм Хижняком

Дата: 30.08.2024 18:15

Фото без опису🕯Сьогодні у місті Снігурівка відбулося прощання із загиблим Героєм Андрієм Хижняком, який віддав своє життя заради свободи та незалежності нашої країни. Мешканці Снігурівщини вийшли на вулиці, утворивши живий коридор, щоб провести в останню путь свого земляка. Люди несли квіти, вкриваючи ними дорогу, якою проїжджав траурний кортеж.

Андрій Хижняк загинув 27 серпня під час виконання бойового завдання на південному напрямку. Його смерть стала важкою втратою не лише для родини, а й для всієї громади, яка знала його як відданого патріота, вірного друга та мужнього воїна.

Поховали Андрія на міському кладовищі у Снігурівці. Світлий спомин про нашого земляка назавжди залишиться в серцях жителів усієї громади.

Вічна памʼять та слава Герою!🥀