УДКСУ інформує

Дата: 11.10.2024 12:53

Регламент

роботи системи дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу "Клієнт казначейства – Казначейство"

Назва операції

1.

Цілодобово

Формування, візування та відправка електронних документів користувачами (клієнтами) у програмно-технічному комплексі "Клієнт казначейства – Казначейство"

2.

Цілодобово

Перегляд користувачами (клієнтами) інформації про проходження електронних документів, інформації щодо  руху коштів на рахунках, формування та друк документів, виписок з рахунків клієнтів

3.

Щоденно з 9:00 до 11:00 за попередній операційний (банківський) день

Формування Державною казначейською службою України виписок з рахунків за надходженнями бюджетів

4.

Після 11:00 за попередній операційний (банківський) день

Отримання користувачами (органами, що контролюють справляння надходжень бюджетів, місцевими фінансовими органами) виписок з рахунків за надходженнями бюджетів:

– виписки для завантаження зберігаються не більше 7-ми календарних днів;

– виписки для повторного завантаження зберігаються не більше 3-х календарних днів

5.

Робочий час:

понеділок – п'ятниця

з 9:00 до 18:00

субота – неділя

з 9:00 до 16:00

Прийняття електронних документів клієнтів із системи дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства – Казначейство" до облікових систем Державної казначейської служби України АС "Є-Казна Доходи" (код банку 899998), АС "Є-Казна" (код банку 820172)