Інформація від УДКСУ

УДКСУ інформує

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області ( далі - Управління)  відповідно пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року № 237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та листа Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної Державної адміністрації повідомляє, що з метою ефективного використання в 2021 році Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами  в разі необхідності закупівлі засобів навчання та обладнання,навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою, у тому числі їх електронних версій та з аудіо супроводом, для навчальних кабінетів початкової школи (або структурних підрозділів закладів освіти, що забезпечують здобуття початкової освіти) та закладів загальної середньої освіти, що є учасниками всеукраїнського інноваційного освітнього проекту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти», що відповідно до законодавства є малоцінними необоротними матеріальними активами, кошти, визначені розподілом субвенції як видатки розвитку, можуть спрямовуватися на видатки споживання для такої закупівлі.

11:36 15.09.2021

УДКСУ інформує

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області ( далі - Управління)  доводить до відома та врахування в роботі лист Міністерства цифрової трансформації України  №1/04-4-7341 від 06.07.2021 «Щодо «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».

18:22 30.08.2021

УДКСУ інформує

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області ( далі - Управління)  відповідно до територіального розподілу розпису державного бюджету на підставі  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 № 468-р, надає інформацію щодо перерахованої субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій  станом на 04 серпня 2021 року  в сумі 158000 грн. 00 коп.

20:48 04.08.2021

17:08 02.08.2021

УДКСУ інформує

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області (далі - Управління)  відповідно до територіального розподілу розпису державного бюджету на підставі  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 9  червня 2021 № 622-р, надає інформацію щодо перерахованої Субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості  станом на 23 липня 2021 року  в сумі 435600 грн. 00 коп.

11:10 23.07.2021

УДКСУ інформує

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області ( далі - Управління)  доводить до відома та врахування в роботі Лист Міністерства фінансів України № 05120-03-5/941 від 14.01.2021 року «Щодо  кодів програмної класифікації по залишкам коштів освітньої субвенції».

18:58 15.07.2021

УДКСУ інформує

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області ( далі - Управління)  доводить до відома та врахування в роботі лист Міністерства цифрової трансформації України  №1/04-4-7341 від 06.07.2021 «Щодо здійснення платежів за КПКВК 2911060 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».

14:31 12.07.2021

УДКСУ інформує

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області (далі - Управління)  відповідно до територіального розподілу розпису державного бюджету на підставі  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 № 468-р, надає інформацію щодо перерахованої субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій  станом на 05 липня 2021 року  в сумі 158000 грн. 00 коп.

16:47 05.07.2021

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів Снігурівської міської ради

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області ( далі - Управління)  доводить до відома та врахування в роботі наказ Міністерства фінансів України від 23 серпня 2012 року № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 вересня 2012 року за № 1569/21881  у редакції змін внесених наказом Міністерства фінансів України від  19.04.2021 № 222 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 червня 2021 р. №797/36419. Зміни стосуються усіх додатків до вищезазначеного Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, а саме змінено  «(ініціали,прізвище)» замінено словами на  «(Власне ім”я, ПРІЗВИЩЕ)» .

13:43 25.06.2021

УДКСУ інформує

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 21.04.2021 № 403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти» Управління звертає увагу на наступне.

08:47 23.06.2021