В Снігурівській ОТГ продовжуються толоки

Дата: 14.04.2020 15:00

Своєрідний флешмоб «За чисте довкілля» триває теренами Снігурівської об’єднаної територіальної громади. До нього щодня приєднуються населені пункти нашої громади.

Так, в с. Бурханівка провели суботник на території спортивного та ігрового майданчиків. Бурханівці своїми силами привели до ладу місце для відпочинку та заняття спортом, а саме встановили стіл та лавки, встановили пісочницю та облаштували доріжку. Вже облюбували дане місце пара «лебедів». Активну участь у толоці взяли молоді матусі Продіус Анна, Соколан Марина,  Прокопивнюк Катерина, Болог Олена, Басюк Олена, Кучер Юлія та Штукун Людмила, допомагав мамам Продіус Віталій.

У с. Васильки до поминальних днів провели благоустрій на кладовищі, а у Трудолюбівці – привели до ладу зупинку.

Генеральне прибирання триває у Єлизаветівці – люди прибрали біля кладовища, пам’ятника воїнам-односельчанам та біля громадської зупинки.