На площі Богдана Хмельницького - нова зупинка!

Дата: 29.07.2020 16:30

В старому центрі міста на площі Богдана Хмельницького демонтували стару зупинку громадського транспорту та встановили зупинку-парасольку.

Фото без опису

Подібні арт-об'єкти вже прикрашають наше місто: одна з них знаходиться по вул. Центральна навпроти РЕСу, ще дві - по вул. Суворова - навпроти стадіону "Колос" та біля ресторану "Інгулець".

Фото без описуФото без описуФото без опису

"Оригінальні та сучасні зупинки-парасольки стали улюбленим місцем снігурівчан. Люди фотографуються під ними, ввечері молодь збирається біля арт-об'єктів. А тих, хто бачить їх вперше, охоплює приємний подив. Адже місто продовжує змінюватись", - відзначили в міській раді.

Фото без опису

Снігурівська міська рада дякує жителям міста за дбайливе ставлення до майна територіальної громади!