УВАГА! Важливе звернення до мешканців міста!

Більшість громадян нашого міста та населених пунктів громади у темну пору доби сумлінно відносяться до питання світломаскування і вимикають світло біля своїх домівок та на підпорядкованих територіях. Нажаль, є випадки порушення цього правила.

11:59 28.02.2022

УВАГА! ДОЛУЧАЄМОСЬ!!! ВІДКРИТО ПЕТИЦІЮ З ПРОХАННЯМ НАТО ПРО ЗАКРИТТЯ НЕБА НАД УКРАЇНОЮ

Українці звернулися до НАТО з петицією про закриття повітряного простору над Україною. Ініціатором петиції виступила Наталія Костюк. Петицію можна знайти на сайті openPetition за посиланням: https://elle.ua/.../vdkrito-peticyu-z-prohannyam-nato.../

15:49 27.02.2022

УВАГА!

Шановні снігурівчани! Наразі дуже потрібні свічки та ГЛИБОКИЙ одноразовий посуд - тарілки та стакани! Збір вищевказаних речей приймається за адресою: м.Снігурівка, вул.Центральна, 72 (будівля міської ради, І – поверх).

09:06 26.02.2022

Шановні снігурівчани!!!!!!

Ми безмежно вдячні тим, хто здав донорську кров. На сьогодні запас крові всіх груп і резусів поки є, ОКРІМ 4 (+).

07:53 26.02.2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Повідомляємо інформацію, яка склалася на території Снігурівської ОТГ для уникнення поширення чуток. Приблизно півгодини тому ворожими гелікоптерами було здійснено обстріл наших захисників. Є інформація про чотирьох поранених військовослужбовців. За попередніми даними серед мирного населення втрат та поранень немає.

16:12 25.02.2022