Увага!

Доводимо до відома мешканців міста, що наразі в місті Снігурівка відсутнє водопостачання (окрім мікрорайону Птахофабрика) у зв’язку зі знеструмленням  насосів артсвердловин внаслідок аварійного відключення електричних мереж через погодні умови.

13:12 28.12.2021

Увага!

З 22 грудня у зв'язку із ремонтними роботами автоматичний пункт доочистки та розливу питної води за адресою м.Снігурівка, вул. 1-го Травня 28/1 тимчасово не працюватиме до закінчення ремонтних робіт.

13:10 22.12.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

У зв’язку з ремонтними роботами, 21 грудня 2021 року в м.Снігурівка буде тимчасово відсутнє водопостачання в мікрорайоні «6-та дільниця» та прилеглих вулицях. Працівники КП «Снігурівський комунальник» вже працюють над вирішенням даної проблеми.

09:58 21.12.2021

Увага! Відключення електроенергії!

За інформацією менеджера філії АТ «Миколаївобленерго» Снігурівського району Східного округу, буде відсутнє електропостачання:

07:47 20.12.2021

Про відновлення руху міського автобусу до мікрорайону Птахофабрика

Як повідомлялося раніше, рух автобусу до мікрорайону «Птахофабрика» був тимчасово припинений у зв’язку з технічними несправностями. Наразі працівниками КП «Снігурівський благоустрій» було усунуто технічну несправність автобусу.

18:25 19.12.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

У зв’язку з ремонтними роботами, 18 грудня 2021 року в м.Снігурівка буде тимчасово відсутнє водопостачання в мікрорайоні «6-та дільниця» та прилеглих вулицях. Працівники КП «Снігурівський комунальник» вже працюють над вирішенням даної проблеми.

12:13 18.12.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

У зв’язку з поривом у водопровідній мережі, 15 грудня 2021 року в м.Снігурівка буде тимчасово відсутнє водопостачання по вулиці Веселковій (Піонерській) та прилеглих вулицях до завершення аварійних робіт. Працівники КП «Снігурівський комунальник» вже працюють над вирішенням даної проблеми.

14:27 15.12.2021