Шановні користувачі бюветів!

Повідомляємо вам, що 4-5 жовтня можливі перебої у роботі пунктів доочистки та розливу питної води у м. Снігурівка за адресами вул. Суворова, 22/1 та вул. Центральна, 172/1 у зв'язку із плановою заміною обладнання.

10:32 04.10.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

Доводимо до відома мешканців міста, що сьогодні вранці на магістральному водогоні стався порив. На період аварійних ремонтних робіт буде відсутнє водопостачання у мікрорайоні "7 вітрів", прилеглих вулицях та по вул. Центральна, 7А.

10:27 04.10.2021

Важливе повідомлення! Завтра у «старій» частині міста буде відсутнє водопостачання

Доводимо до відома мешканців міста, що сьогодні на магістральному водогоні по вулиці Центральній стався порив. Завтра, 1 жовтня 2021 року, з 08.00 години ранку буде відсутнє водопостачання у «старій» частині міста у зв’язку з проведенням аварійних ремонтних робіт працівниками КП «Снігурівський комунальник».

17:01 30.09.2021

Шановні мешканці міста Снігурівка!

За інформацією Снігурівської філії АТ «Миколаївобленерго» Східного округу, зараз продовжуються аварійно-відновлювальні роботи на території міста. У зв’язку з чим наразі знеструмлена стара частина міста та відсутнє водопостачання по всьому місту. За словами працівників Снігурівської філії АТ «Миколаївобленерго», аварійні роботи триватимуть орієнтовно до 19.00. Водопостачання в місті буде відновлено відразу після подачі електроенергії. Звертаємо увагу мешканців багатоквартирних будинків, що наповнення водопровідної мережі відбуватиметься протягом 2-3 годин з моменту подачі електроенергії. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

18:15 28.09.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

У зв’язку з аварійним відключенням електроенергії, 28 вересня 2021 року в м.Снігурівка буде тимчасово відсутнє водопостачання по всьому місту, окрім мікрорайону "Птахофабрика".

09:58 28.09.2021

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що в м. Снігурівка у зв'язку з профілактичними ремонтними роботами тимчасово не буде працювати пункт доочистки та розливу питної води за адресою вул. Паркова, 10 а.

10:50 27.09.2021

Увага! Відключення електроенергії!

За інформацією менеджера філії АТ «Миколаївобленерго» Снігурівського району Східного округу, буде відсутнє електропостачання:

09:47 24.09.2021

Шановні снігурівчани! Увага!

У зв’язку з виявленими технічними несправностями, рух автобусу до мікрорайону «Птахофабрика» сьогодні (24 вересня) та в понеділок (27 вересня) не здійснюватиметься. Працівники КП «Снігурівський благоустрій» вже займаються вирішенням даної проблеми.

09:40 24.09.2021