Оголошення

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочинає вступну компанію

Національна академія ДПСУ – єдиний в Україні вищій  навчальний заклад Державної прикордонної служби України, котрий здійснює підготовку офіцерських кадрів.  Після 4 років навчання на денній бюджетній формі здобуття вищої освіти курсанти отримують перший рівень вищої освіти, військове звання «лейтенант» та гарантоване працевлаштування.

10:28 19.04.2021

Увага! Відключення електроенергії!

За інформацією менеджера філії АТ «Миколаївобленерго» Снігурівського району Східного округу, буде відсутнє електропостачання:

08:11 19.04.2021

З наступного вівторка в місті з’явиться додатковий автобусний маршрут на Птахофабрику

Доводимо до відома мешканців міста Снігурівка, що з 20 квітня 2021 року до мікрорайону «Птахофабрика» курсуватиме додатковий автобус (Івеко білого кольору), який забезпечить підвіз мешканців по місту вранці та ввечері у будні дні.

17:25 16.04.2021

Управління Держпраці у Миколаївській області запрошує роботодавців та економічне активне населення Миколаївщини відзначити День охорони праці разом!

28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Цей день встановлено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам'яті осіб, які загинули на виробництві.

11:25 16.04.2021

Увага! 21 квітня з 09.00 до 17.00 у старій частині міста Снігурівка буде відсутнє водопостачання!

У зв’язку з проведенням планових робіт працівниками АТ «Миколаївобленерго» Східного округу на електричних мережах, до яких підключені водопровідні насосні станції, 21 квітня з 09.00 до 17.00 в старій частині міста Снігурівка буде відсутнє водопостачання.

14:39 13.04.2021

11:36 13.04.2021

11:39 12.04.2021

Оголошення про організацію та проведення конкурсу

Снігурівською міською радою у травні 2021 року заплановано проведення конкурсу на кращу пропозицію щодо комплексного благоустрою території та назви загальноміського парку в м.Снігурівка з метою створення інноваційного громадського простору.

11:37 12.04.2021

Увага! Відключення електроенергії!

За інформацією менеджера філії АТ «Миколаївобленерго» Снігурівського району Східного округу, в зв’язку з проведенням планових робіт буде відсутнє електропостачання:

09:57 12.04.2021