Увага! Аварійне відключення водопостачання!

У зв’язку з відсутністю електроенергії, 22 вересня 2021 року в м. Снігурівка буде відсутнє водопостачання по всьому місту, окрім мікрорайону "Птахофабрика". Просимо вибачення за незручності.

09:33 22.09.2021

Увага! Відключення електроенергії!

За інформацією менеджера філії АТ «Миколаївобленерго» Снігурівського району Східного округу, буде відсутнє електропостачання:

09:23 20.09.2021

Шановні снігурівчани! Увага!

У зв’язку з технічними несправностями рух автобусу до мікрорайону «Птахофабрика» увечері 08 вересня не здійснюватиметься. Працівники КП «Снігурівський благоустрій» вже займаються вирішенням даної проблеми.

17:10 08.09.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

У зв’язку з поривом у водомережі, в мікрорайоні Птахофабрика буде відсутнє водопостачання до завершення аварійних ремонтних робіт. Працівники КП «Снігурівський комунальник» вже працюють над вирішенням даної проблеми.

09:12 08.09.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

У зв’язку з аварійною ситуацією у мережі водопостачання в м.Снігурівка буде тимчасово відсутнє водопостачання по вулицях Гагаріна, Некрасова та Плієва до усунення причин аварії.

14:42 02.09.2021

15:24 30.08.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

У зв’язку з аварійною ситуацією у мережі водопостачання, 30 серпня 2021 року в м. Снігурівка буде тимчасово відсутнє водопостачання у мікрорайонах "Птахофабрика" та частково "Сонячний" до усунення причин аварії. Просимо вибачення за незручності.

09:30 30.08.2021

08:16 26.08.2021

Увага! Відключення електроенергії!

За інформацією менеджера філії АТ «Миколаївобленерго» Снігурівського району Східного округу, буде відсутнє електропостачання у мікрорайоні "7 вітрів" та прилеглих вулицях через аварійне відключення:

13:35 20.08.2021