Увага! Оголошено конкурс!

Громадська організація «ВІВАТ» оголошує конкурсний відбір на закупівлю послуг КООРДИНАТОРА ВОЛОНТЕРІВ «ДОПОМОЖЕМО. ПІДТРИМАЄМО. ПОШИЄМО: підтримка закладів охорони здоров’я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок», що реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою» з 1 травня по 31 грудня 2021 року.

11:04 30.04.2021

УВАГА! КОНКУРС!

Громадська організація «ВІВАТ» оголошує конкурсний відбір на закупівлю послуг БУХГАЛТЕРА  ПРОЄКТУ «ДОПОМОЖЕМО. ПІДТРИМАЄМО. ПОШИЄМО: підтримка закладів охорони здоров’я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок», що реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою» з 1 травня по 31 грудня 2021 року.

11:02 30.04.2021

УВАГА!

У п'ятницю, 23 квітня, через технічні причини не буде проводитися особистий прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради.

16:12 20.04.2021

28 квітня з 09.00 до 17.00 в мікрорайоні "Птахофабрика" буде відсутнє водопостачання!

У зв’язку з проведенням планових робіт працівниками АТ «Миколаївобленерго» Східного округу на електричних мережах, до яких підключена водопровідна насосна станція "Кримки", 28 квітня з 09.00 до 17.00 в м. Снігурівка (мікрорайон "Птахофабрика") буде відсутнє водопостачання.

10:38 19.04.2021

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочинає вступну компанію

Національна академія ДПСУ – єдиний в Україні вищій  навчальний заклад Державної прикордонної служби України, котрий здійснює підготовку офіцерських кадрів.  Після 4 років навчання на денній бюджетній формі здобуття вищої освіти курсанти отримують перший рівень вищої освіти, військове звання «лейтенант» та гарантоване працевлаштування.

10:28 19.04.2021

Увага! Відключення електроенергії!

За інформацією менеджера філії АТ «Миколаївобленерго» Снігурівського району Східного округу, буде відсутнє електропостачання:

08:11 19.04.2021

З наступного вівторка в місті з’явиться додатковий автобусний маршрут на Птахофабрику

Доводимо до відома мешканців міста Снігурівка, що з 20 квітня 2021 року до мікрорайону «Птахофабрика» курсуватиме додатковий автобус (Івеко білого кольору), який забезпечить підвіз мешканців по місту вранці та ввечері у будні дні.

17:25 16.04.2021