УВАГА! КОНКУРС!

Громадська організація «ВІВАТ» оголошує конкурсний відбір на закупівлю послуг БУХГАЛТЕРА  ПРОЄКТУ «ДОПОМОЖЕМО. ПІДТРИМАЄМО. ПОШИЄМО: підтримка закладів охорони здоров’я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок», що реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою» з 1 травня по 31 грудня 2021 року.

11:02 30.04.2021

УВАГА!

У п'ятницю, 23 квітня, через технічні причини не буде проводитися особистий прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради.

16:12 20.04.2021

28 квітня з 09.00 до 17.00 в мікрорайоні "Птахофабрика" буде відсутнє водопостачання!

У зв’язку з проведенням планових робіт працівниками АТ «Миколаївобленерго» Східного округу на електричних мережах, до яких підключена водопровідна насосна станція "Кримки", 28 квітня з 09.00 до 17.00 в м. Снігурівка (мікрорайон "Птахофабрика") буде відсутнє водопостачання.

10:38 19.04.2021

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочинає вступну компанію

Національна академія ДПСУ – єдиний в Україні вищій  навчальний заклад Державної прикордонної служби України, котрий здійснює підготовку офіцерських кадрів.  Після 4 років навчання на денній бюджетній формі здобуття вищої освіти курсанти отримують перший рівень вищої освіти, військове звання «лейтенант» та гарантоване працевлаштування.

10:28 19.04.2021

Увага! Відключення електроенергії!

За інформацією менеджера філії АТ «Миколаївобленерго» Снігурівського району Східного округу, буде відсутнє електропостачання:

08:11 19.04.2021

З наступного вівторка в місті з’явиться додатковий автобусний маршрут на Птахофабрику

Доводимо до відома мешканців міста Снігурівка, що з 20 квітня 2021 року до мікрорайону «Птахофабрика» курсуватиме додатковий автобус (Івеко білого кольору), який забезпечить підвіз мешканців по місту вранці та ввечері у будні дні.

17:25 16.04.2021

Управління Держпраці у Миколаївській області запрошує роботодавців та економічне активне населення Миколаївщини відзначити День охорони праці разом!

28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Цей день встановлено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам'яті осіб, які загинули на виробництві.

11:25 16.04.2021