Снігурівське бюро безоплатної правової допомоги

КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ЗРУЙНОВАНЕ (ЗНИЩЕНЕ) МАЙНО

Наразі компенсацію за програмою єВідновлення можуть отримати за зруйноване житло, яке має одного власника, не розміщене в зоні активних бойових дій та розташоване на підконтрольній Україні території.

10:07 24.10.2023

Учасники бойових дій мають право на безоплатну правничу допомогу: куди звертатися та як можуть допомогти юристи

Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД.

13:14 06.10.2023

Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану

Допомога онлайн Найшвидший спосіб проконсультуватися з юристом системи БПД — зателефонувати до контактного центру 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Юристи на зв’язку у будні з 8:00 до 18:00. Або телефонуйте з мобільного застосунку Telegram: https://t.me/+380677213103 Номер для дзвінків з-за кордону +38 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку). Письмову консультацю можна отримати в телеграм-боті «Безоплатна правова допомога (консультації)» — в меню бота оберіть «Написати юристу». Готові правові консультації можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid та у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога» або «Твоє право» . Допомога офлайн Подивитися розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режим роботи бюро правової допомоги можна на мапі, яка регулярно оновлюється. Там також можна дізнатися графік роботи консультаційних пунктів (дату та час проведення прийому осіб).

09:14 05.07.2023

єВідновлення: ухвалено порядок надання державної допомоги на ремонт пошкодженого житла

Він передбачає надання громадянам, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, державної допомоги на поточний ремонт житла. Зробити це можна буде з допомогою електронної послуги єВідновлення.

11:06 24.05.2023

Які соціальні виплати у 2023 році продовжені автоматично

Продовження дії соціальних виплат, термін яких сплив вже після 24 лютого 2022 року, є актуальною темою у суспільстві. Мінсоцполітики повідомляє, що з 01 січня 2023 року соціальні виплати автоматично продовжено на весь період дії воєнного стану  плюс один місяць після його завершення.

10:42 24.04.2023

Роз'яснення щодо службових відряджень працівників

З квітня набуває чинності Закон України від 12 січня 2023 року № 2888-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо платіжних послуг» (далі — Закон № 2888-IX).

19:02 21.03.2023

Відпустка мобілізованим працівникам під час воєнного стану

Законом України від 1.12.2022 № 2822-IX внесено зміни до пункту 18 статті 10-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» , які передбачають додаткові гарантії щодо надання відпусток для військовослужбовців, у тому числі для мобілізованих працівників (закон набрав чинності 23 грудня 2022 року).

08:36 10.02.2023