СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Снігурівське бюро безоплатної правової допомоги

Снігурівське БПД інформує: "Нещодавно законодавством врегульовано деякі нестандартні форми зайнятості"

У сучасному світі все більш поширеними стають невідомі раніше форми зайнятості. Наразі не обов’язково навіть виходити з дому для того, щоб працювати та отримувати за це заробітну плату. Така нестандартна форма роботи має назву «фріланс». В умовах воєнного стану вона набула особливої актуальності.

16:01 16.01.2023

Снігурівське бюро БПД інформує

Одним із дієвих способів отримання необхідних відомостей від органів державної влади та місцевого самоврядування, державних установ та організацій є звернення до них із запитами на публічну інформацію. Таку можливість передбачено Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI.

16:56 21.12.2022

Снігурівське БПД інформує

Обмеження прав людини під час війни є нормою. На період дії воєнного стану в країні можуть обмежуватися конституційні права та свободи громадян. Але якісаме права у нас можуть “забрати”, а які є невідчужуваними у будь-якому разі? 

19:47 12.12.2022

Снігурівське БПД інформує

Через війну багато українців були вимушені залишити своє постійне місце проживання. І не завжди у людей був час, щоб вирішити питання щодо звільнення з роботи. Тому їх хвилює чи можна розірвати трудовий договір без участі роботодавця. Які підстави для звільнення передбачені у такому випадку законодавством та як це зробити - дивіться в інфографіці, яку підготовлено у співпраці з РеІнформ та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України #БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

19:57 20.10.2022

Снігурівське бюро безоплатної правової допомоги інформує!

Сучасне українське кримінальне законодавство добре адаптоване до боротьби зі злочинами, що кояться у війні. З моменту російського військового вторгнення на територію України почали активно обговорюватися випадки застосування тортур як інструменту для впливу на волю людини.

19:55 17.10.2022

Яку інформацію повинно містити повідомлення про пошкоджене та знищене майно?

З початку широкомасштабної війни рф проти України внаслідок обстрілів міст і сіл у різних областях щоденно піддаються руйнуванню житлові будинки та інфраструктура. ??Усе це варто фіксувати належним чином, аби у майбутньому отримати від країни-агресорки справедливі компенсації.  Інформаційне повідомлення ? про пошкоджене та знищене нерухоме майно повинно містити такі дані:  ?? Для фізичних осіб ? прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) особи; для юридичних осіб ? про організаційно-правову форму, найменування юридичної особи. 

08:36 20.09.2022

Процедура спадкування неприватизованої квартири

З метою прийняття спадщини на неприватизовану квартиру після смерті спадкодавця, який за життя встиг звернутися до органу приватизації з належно оформленою заявою, але помер до вирішення питання відповідним державним органом про її приватизацію, необхідно звернутися до нотаріуса за місцем проживання спадкодавця з заявою про прийняття спадщини.

11:52 15.02.2022

Відповідальність за тонування скла автомобіля: що потрібно знати?

Правила дорожнього руху (далі Правила), затвердженні Постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306, з останніми змінами від 29.09.2021 регламентують вимоги до технічного стану транспортних засобів та їх обладнання.

15:03 08.02.2022

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування у 2022 році

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається особам, визначеним в установленому порядку опікунами чи піклувальниками дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування та відповідно до законодавства набули статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

15:02 02.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано