Дата: від до Скинути

Відбувся тренінг для медпрацівників первинної ланки із подолання прогалин у сфері психічного здоров'я.

В рамках курсу ВООЗ mhGAP, в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська, сімейні лікарі Харківської, Полтавської та Донецької областей навчалися супроводу клінічних розладів пацієнтів.

13:18 07.08.2023

«Рівний з рівним»: У Вінницькій та Миколаївській областях стартує навчання кандидатів у помічники ветеранів

Триває процес підготовки учасників експериментального проєкту Мінветеранів із запровадження в Україні інституту помічника ветерана. Наразі у Вінницькій та Миколаївській областях формуються перші дві навчальні групи кандидатів у помічники, які за кілька днів розпочнуть навчання у Центрах ветеранського розвитку, роботу яких уже запущено.

13:16 07.08.2023

💬 «Це було надзвичайно цікаво. Настільки ретельно, на молекулярному рівні розповідати нам про психологію й про певні розлади, мабуть, наразі ще не спромігся ніхто»

🎙Саме таке враження справила бесіда з гостем нового епізоду подкасту «Простими словами» від The Village Україна на ведучу Софію Терлез. Разом з Марком Лівіним вони понад годину розмовляли з Віктором Досенко, українським патофізіологом, генетиком, завідувачем відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені Богомольця НАН України.

13:05 07.08.2023

Як поводитись під час спілкування?

Не лише слова, а й те, як ти розмовляєш, впливає на людину. Твій тон і поза можуть допомогти їй почуватися в безпеці, а можуть змусити закритися.

13:02 07.08.2023

Стартувала тренінгова програма проєкту «Посилення спроможності закладів охорони здоров'я та формування стійкості працівників медичної сфери», що реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська

Головна мета проєкту посилити новими компетенціями психологічні служби в лікарнях, зокрема навчити фахівців надавати підтримку і пацієнтам, і лікарям. Психологи мають опановувати сучасні навички кризового консультування, методики з екстремальної психології, навчитися підвищувати стійкість свою та інших.

12:56 07.08.2023

“НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЄСТР ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України”

МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ, ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА БІЖЕНЦІВ УКРАЇНИ звертається з проханням долучитися до ініціативи «НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЄСТР ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України».

12:53 07.08.2023

НАДАННЯ ОКРЕМИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ  ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ З ЧИСЛА ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ, ОСІБ ІЗ ІНВАЛІДНІСТЮ

НАДАННЯ ОКРЕМИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ З ЧИСЛА ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ, ОСІБ ІЗ ІНВАЛІДНІСТЮ

Урядом 21.03.2023 р. прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (далі — Постанова КМУ).

12:51 07.08.2023

В сусідній громаді на протитанковій міні підірвалася автівка: загинув чоловік

6 серпня о 07:52 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що в с. Любине Широківської територіальної громади Баштанського району двоє чоловіків їхали польовою дорогою та автомобіль наїхав на невідомий вибухонебезпечний предмет, який здетонував.  В результаті цього один чоловік, 1985 р.н. загинув, інший — 1977 р.н. отримав осколкові поранення.

14:12 06.08.2023