Гранти для мікробізнесу

Грантові можливості в рамках програми міжнародної співпраці заради економічного розвитку «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»:

11:05 23.08.2023

Як ви сьогодні? Простежте, як проходить ваш день. Чи дійсно ви присутні там, де перебуваєте фізично?

Якщо відповіді на ці питання губляться у вихорі тривожних думок, це може свідчити про те, що тривалому стресу вдалося захопити вашу увагу. Час вириватися з його лап і повертатися у момент тут-і-зараз.

21:42 21.08.2023

📱BetterMe: Mental Health – мобільний застосунок для підтримки емоційного здоровʼя та боротьби зі стресом

Уявіть, що поруч із вами завжди є персональний коуч з ментального здоров’я – він і про стрес роз’яснить на пальцях, і допоможе правильно подихати, коли забракне повітря. А якщо тривога не дасть заплющити очей, коли стемніє – розповість історію або заколише звуками дощу.

21:36 21.08.2023

На подкаст «Простими словами» до Марка Лівіна та Софії Терлез завітав доктор медичних наук, психотерапевт Олег Чабан.

У 8 випуску поговорили про те, чому Олена Зеленська взялася за психічне здоровʼя, як працює колективна травма й у чому щастя «генетично сумної нації».

21:27 21.08.2023

«Рівний з рівним»: Триває прийом заяв до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»

Продовжується процес прийому заяв на участь у пілотному проєкті Мінветеранів із започаткування в Україні інституту помічника ветерана. Експеримент охоплює чотири області, серед них й Миколаївщина.

21:26 21.08.2023

Знову непоправна втрата… На війні загинув наш земляк – Віталій Микитюк

Щоразу, коли надходять чорні новини із фронту, важко підібрати слова, щоб підтримати родину, в яку увірвалось горе. Неможливо вгамувати той невимовний біль втрати, який принесла клята війна.

08:54 19.08.2023