ПРОЄКТ ДЕРЖПРАЦІ "ВИХОДЬ НА СВІТЛО"

Люди з професійно-технічною освітою найчастіше вимушені не декларувати свою роботу, тобто працювати неофіційно. Із загального відсотку неформально зайнятого населення таких фахівців - 33,8% (станом на 2018 рік).

11:33 16.08.2023

Людина, яка переживає обстріл рідної домівки, зазнає сильного стресу, і не завжди помічає, як опиняється на вулиці босоніж чи без речей першої необхідності.

Справа рятувальників — відвести постраждалих на безпечну відстань, переконатися, що ніхто не опинився під завалами. А от перші слова підтримки, склянка води чи теплий одяг будуть доречними (а подекуди й рятівними) навіть від незнайомців. Варто лише пам’ятати кілька простих порад, якими ділиться психологиня Тетяна Єрмолаєва ✍🏻

15:55 15.08.2023

Вправи, що допоможуть заснути 🌜

У складні для психіки періоди сон переходить у так звану «стадію очікування» — ми наче спимо, але готові будь-якої миті бігти до укриття. Сон — основа ментального здоров'я. Без нього нам ніяк, тож навіть зараз потрібно робити все можливе, щоб засинати раніше і спати потрібну кількість годин ⏰

15:50 15.08.2023

До уваги суб’єктів господарювання!

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ відновлено відповідальність суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема, з 01 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту не проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом, будуть застосовуватися фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону (100 відсотків вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг) - за порушення, вчинене вперше; 150 відсотків вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг) - за кожне наступне вчинене порушення).

11:28 15.08.2023

До уваги мешканців мікрорайону «Сонячний»!

🚰У зв’язку з поривом у водопровідній мережі, сьогодні, 15 серпня 2023 року в мікрорайоні «Сонячний» буде тимчасово відсутнє водопостачання до завершення аварійних робіт.

08:46 15.08.2023

Щодо компенсації населенню за втрачений врожай внаслідок підриву Каховської ГЕС

Кабінет міністрів України прийняв постанову №807 від 4 серпня 2023 року "Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай", яка безпосередньо регулює механізм компенсації.

17:22 09.08.2023