Увага! Завтра у більшій частині міста Снігурівка буде відсутнє водопостачання.

Доводимо до відома мешканців міста, що у звʼязку з плановими ремонтними роботами, завтра, 5 вересня, з 08.00 до 17.00 години у мікрорайонах «Сонячний», «Сім вітрів», «Лісорозплідник», «Залізничне селище» та «Птахофабрика» буде відсутнє водопостачання.

18:16 04.09.2023

📞 За останній рік ми точно навчилися частіше дзвонити одне одному.

Iнколи ці розмови зовсім непрості. Тож у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», створеної за ініціативи першої леді Олена Зеленська можна ознайомитися зі шпаргалкою для емоційно важких дзвінків.

16:37 04.09.2023

Цифровий апгрейд ветеранського сервісу: шлях до безбар’єрності, персональних можливостей та гідного життя захисників і захисниць

Компонент цифрової модернізації, тобто диджиталізації країни — осучаснення інструментів, завдяки яким ветеранська спільнота зможе отримувати послуги та можливості, що надаватимуть держава, місцева влада або громади. Про цифровізацію як спосіб реалізації цілей та завдань ветеранської політики поговорили журналісти видання «Урядовий кур’єр» із заступницею міністра у справах ветеранів України Тетяною Калитою.

08:57 04.09.2023

Подяками Миколаївської ОВА відзначили трьох педагогів зі Снігурівщини за якісну підготовку учнів

У п‘ятницю, 1 вересня, з нагоди відзначення Дня знань, в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте нагородження випускників шкіл, які набрали максимальний бал за підсумками національного мультипредметного тесту, проведеного у 2023 році.

23:53 01.09.2023

До уваги жителів мікрорайону «6-та дільниця»!

🚰У зв’язку з поривом у водопровідній мережі, сьогодні, 1 вересня 2023 року в мікрорайоні «6-та дільниця» буде тимчасово відсутнє водопостачання до завершення аварійних робіт.

11:52 01.09.2023

Умови призначення субсидій на неопалювальний сезон  деяким категоріям одержувачів

Умови призначення субсидій на неопалювальний сезон деяким категоріям одержувачів

Житлові субсидії з початку неопалювального сезону більшості домогосподарств продовжено автоматично, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад домогосподарства.

16:38 30.08.2023