Дата: від до Скинути

«Все норм» — найпростіший спосіб уникнути неприємної розмови. Бо ж раптом ми когось образимо чи здамося надто вразливими. Та чи справді це «норм»?

Фактично ми наполягаємо на тому, що все добре, хоча знаємо, що це не так. Тож, а) даємо оточуючим зрозуміти, що певна поведінка є прийнятною; б) вкотре знецінюємо себе та свої емоції; в) робимо це знову й знову. Здається, геть не норм.

13:21 26.09.2023

Що сказати, коли бракує слів? Коли «співчуваю» здається таким банальним, що врешті ми мовчимо або сподіваємося зарадити чимось на кшталт «не плач».

Людина, яка втратила близьких, відчуває величезний біль, і щоб не зробити гірше, ми маємо навчитися бути поряд, слухати, добирати слова та обіймати серцем.

13:15 26.09.2023

На замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів британська компанія Alligators Digital провела глобальне соціологічне дослідження серед жителів 11 країн. Відповіді дозволили частково описати, як сприймають ментальне здоров’я в Україні та св

До Всесвітнього дня ментального здоров’я, який відзначають 10 жовтня, поділимося деякими спостереженнями. Одні засмучують, інші надихають, та усі вони — маркери для розуміння, до чого ми прагнемо і над чим ще слід попрацювати.

13:11 26.09.2023

Що робити, якщо арешт накладено на зарплатні виплати?

На підставі постанови виконавця про арешт коштів боржника, банк зупиняє видаткові операції згідно арештованого рахунку боржника в межах суми, на яку накладено арешт, крім випадків, коли арешт накладено без встановлення такої суми (стаття 59 Закону України «Про банки і банківську діяльність).

11:30 26.09.2023

Знову вандалізм… Безглуздий і нещадний.

Вимушені написати про неприємну ситуацію, яка сталася вночі з суботи на неділю. В парковій зоні біля будинку творчості дітей та юнацтва вандали зламали два біо-туалети.

10:23 25.09.2023

Снігурівщина представила План реагування громади в рамках реалізації проєкту «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку»

Вчора, 22 вересня, у Миколаєві відбулася сесія з обміну досвідом та презентація Планів реагування громад, організованою Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в рамках реалізації проєкту «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку», за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Посольства Канади. Захід проходив за участі представників Міжнародної організації з міграції та Миколаївської обласної військової адміністрації.

19:23 23.09.2023