Повідомлення RASFF

До Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 26.09.2023 № 11.1.3-21/20694 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 25 вересня 2023 року № 2023.6455-fup 12.

12:41 09.10.2023

Партнери Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» пропонують військовослужбовцям та їхнім сім'ям впоратися з емоційними викликами та інформують, з ким і як взаємодіяти щодо соціальних питань.

13:39 06.10.2023

До уваги малих та середніх фермерських господарств!

Повідомляємо, що український Благодійний Фонд "Всесвітні партнери" разом із міжнародними донорами оголошує проект підтримки фермерських господарств України, які постраждали внаслідок російської агресії. Проект передбачає надання підтримки та забезпечення насінням/матеріалами/обладнанням, необхідними для відновлення після війни.

08:17 06.10.2023

До уваги постраждалого населення внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції

Повідомляємо вам, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 року №807 «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України  від 12.09.2023 року  № 980 «Про внесення змін до Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай» продовжено термін приймання заяв щодо отримання даної грошової допомоги до 31.10.2023 року.

16:50 02.10.2023

У Снігурівці вшанували пам’ять полеглих за Україну Захисників і Захисниць.

Сьогоднішній день – це не тільки день слави наших воїнів, але й день болю і скорботи. Ми вшановуємо пам’ять наших Захисників і Захисниць, які відчайдушно боролися за свободу нашої країни.

12:34 01.10.2023