Дата: від до Скинути

Олександра Матвійчук, правозахисниця, голова Center for Civil Liberties / Центр громадянських свобод, лауреатка Нобелівської премії – у ході третього Summit of First Ladies and Gentlemen про речі, які допомагають триматися під час документування воєн

«У лютому 2014-го року ми відправили мобільні групи в Крим, Луганську та Донецьку області. Тоді ми не розуміли, що почалася війна. Не розуміли, скільки вона триватиме. Але одразу почали фіксувати викрадення, катування, сексуальне насильство і умисні вбивства цивільних людей на окупованих Росією територіях. Я особисто опитала сотні бранців, які пережили полон. Це дійсно страшні історії. Людей били, ґвалтували, забивали в дерев'яні ящики, їм відрізали кінцівки, під’єднували струм до геніталій.

18:31 22.11.2023

Гаряча лінія кризової підтримки — це безкоштовна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером отримати консультацію психологів можуть:

18:26 22.11.2023

Прозорість та підзвітність: СБУ виявляє та документує посадові злочини

Одним із пріоритетних завдань Управління СБ України в Миколаївській області є недопущення налагодження протиправних механізмів при закупівлі бюджетним коштом товарів та послуг оборонного призначення, розкрадання коштів виділених на відновлення об’єктів соціальної сфери в громадах регіону, котрі постраждали від збройної агресії рф.

18:23 22.11.2023

Що сказати, коли бракує слів? Коли «співчуваю» здається таким банальним, що врешті ми мовчимо або сподіваємося зарадити чимось на кшталт «не плач».

Людина, яка втратила близьких, відчуває величезний біль, і щоб не зробити гірше, ми маємо навчитися бути поряд, слухати, добирати слова та обіймати серцем.

18:22 22.11.2023

Вітання начальника Снігурівської міської військової адміністрацї Івана Кухти з Днем Гідності та Свободи

Друзі, щорічно, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який став зразком утвердження ідеалів демократії та громадської свідомості в Україні. Ця знакова подія з трагічним скорботним забарвленням символізує боротьбу українського народу за гідне життя у процвітаючій, вільній, незалежній державі. Згадуючи про події Революції Гідності, ми маємо завжди пам’ятати, що за свободу і гідність кожного з нас заплачено життями Героїв Небесної Сотні, тисяч воїнів, добровольців і волонтерів, мирних співгромадян. Тож, віддамо належну шану патріотизму й мужності тих, хто став на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Сила наша – у єдності! Ми, українці, – нація нескорених, сильних, вольових борців за справедливість і свободу.  Нехай буде мирне небо над українською землею, а у кожній родині панують добробут та злагода.

09:59 21.11.2023