Дата: від до Скинути

У Миколаєві стартував другий етап навчання кандидатів на посаду «Помічник ветерана»

У четвер, 7 грудня, у Центрі ветеранського розвитку, відкритого на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, розпочався другий етап навчання кандидатів на посаду «Помічник ветерана» від Мінветеранів.

15:23 08.12.2023

В Україні стартувала комунікаційна кампанія:”Шануйся, піклуйся, вакцинуйся”

Звернення «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!» з’явилися на вулицях України, щоб нагадати про те, що вакцинація як найефективніший спосіб захисту від інфекційних хвороб є проявом поваги і піклування про себе, близьких та оточуючих.

14:46 08.12.2023

Очільник району привітав волонтерів Баштанщини

5 грудня у всьому світі відзначали Міжнародний день волонтера. Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. З цієї нагоди начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів привітав волонтерів зі святом.

15:18 06.12.2023

Безоплатне навчання для 130 жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів від Projector Foundation

Projector Foundation запускає безоплатне онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. Взяти участь можуть жінки-партнерки з восьми областей України. Проєкт створений для здобуття професійних навичок у безпечній спільноті та допомозі у подальшому кар’єрному зростанні студенток. Ініціатива реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

13:56 06.12.2023

🙌Ваша самоцінність не залежить від думки інших.

А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.

14:53 05.12.2023

Проєкт психологічної підтримки «Поруч»

«Поруч» – це онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя.

14:52 05.12.2023