Дата: від до Скинути

Підтримка ЗСУ з бюджетів громад, відбудова об'єктів соціальної сфери державним і місцевим коштом та програма «єВідновлення»: як живе Баштанський район

У понеділок, 4 грудня, відбувся брифінг за участі начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва.

18:01 04.12.2023

До уваги жителів Баштанського району!

Надаємо інформацію отриману від філії «Баштанське лісове господарство» ДП «Ліси України» щодо місць продажу дров та контактні дані осіб, уповноважених здійснювати їх реалізацію

17:54 04.12.2023

Роздача гуманітарних допомоги від БФ «ССС»

Розкладні ліжка роздаються у Снігурівській громаді (м.Снігурівка, с.Афанасіївка, с.Василівка, с.Нововасилівка, с.Павлівка) та Горохівській громаді (с.Михайлівка, с.Лиманці, с.Новотимофіївка).

15:09 04.12.2023

Увага‼️ Тимчасове відключення водопостачання у мікрорайоні «Птахофабрика»!💦

Доводимо до відома мешканців мікрорайону «Птахофабрика», що наразі тимчасово відсутнє водопостачання у зв’язку зі знеструмленням насосної станції внаслідок аварії на лініях електропередач.

16:14 01.12.2023

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

15:36 01.12.2023

Якісна питна вода – запорука доброго здоров’я

Вода – найбільш поширена речовина в біосфері, яка займає виключно важливе значення в природі. Протягом життя ми споживаємо в середньому  75 тонн питної води. У рідкому середовищі відбуваються процеси травлення і засвоєння організмом поживних речовин. Завдяки воді з організму виводяться шкідливі продукти обміну – сеча, піт, а з ними шкідливі речовини і токсини.

15:13 30.11.2023

Постраждалі від домашнього насильства можуть отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката: куди звертатися

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Які послуги надає система БПД, як ними скористатися та куди звертатись — пояснюємо далі.

15:10 30.11.2023