УВАГА! Африканська чума свиней!

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє. Відповідно до звіту Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу, в патологічному матеріалі від 3 голів поросят віком 1-2 місяці, знайдених на узбіччі дороги Кропивницький-Платонове, за 1,3 км від с. Миколаївське, Врадіївської територіальної громади, Первомайського району, Миколаївської області, встановлено ДНК вірус африканської чуми свиней.

16:42 28.11.2023

Платформа від Кембриджського університету для вивчення англійської: як скористатися Еmpower

Empower — один із сервісів національної мовної програми Future Perfect. Вона призначена для вивчення англійської спільно з учителем або викладачем. Кожен український університет може використовувати платформу безоплатно. Сервіс містить навчальні курси для всіх рівнів — від A1 до C1 для дорослих та старших підлітків.

11:17 28.11.2023

Система контролю за продуктами харчування НАССР в закладах освіти

В Україні триває реформа шкільного харчування. Одна з її складових – впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). За складною назвою – прості й зрозумілі правила, дотримання яких є запорукою того, що діти споживатимуть безпечну їжу.

11:16 28.11.2023

Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце — до кардіолога.

Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших.

11:11 28.11.2023

🕯️Вшануй жертв голодоморів хвилиною мовчання та запали свічку на своєму підвіконні.

Загальнонаціональна акція «Запали свічку» проходить щорічно не лише на згадку про жертв Голодомору, а ще як заклик до нинішніх і майбутніх поколінь українців не забувати про трагедії нашого народу минулих років і робити все від нас залежне, щоб ці страшні сторінки в історії українського народу ніколи не повторилися.

16:00 25.11.2023

Пам'ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Сьогодні, 25 листопада, Україна вшановує памʼять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років в Україні.

09:49 25.11.2023

На Донеччині у бою загинув наш земляк Анатолій Теслюк

Неймовірно висока ціна нашої свободи. Знову і знову гинуть захисники України... Невимовне горе, відчай і нестерпний біль від чергової жахливої звістки, що надійшла у нашу громаду. 12 листопада 2023 року, на Донецькому напрямку в ході стрілецького бою загинув солдат Теслюк Анатолій Анатолійович, 1983 року народження, мешканець села Трудолюбівка.

17:42 24.11.2023

Партнери програми «Ти як?» Veteran Hub пропонують одразу декілька напрямів підтримки для ветеранів, їх близьких і близьких військових

Це і безпечні фізичні простори, і консультації психологів, юристів та кар’єрних консультантів, і корисні матеріали про те, як будувати своє життя в нових умовах. Наприклад, як правильно подати свій військовий досвід в резюме.

13:32 24.11.2023

Повідомлення RASFF: до України потрапили отруйні мандарини з Єгипту

Відповідно до повідомлення (RASFF) від 20 листопада 2023 року № 2023.8018 щодо виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортрер: DROSERO TRADE S.M.P.C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.).

12:51 24.11.2023